« Back to complete draw for Saturday

Navigate draw

Event:Club:Day:

Race Crews
148:33Op J15 4x+ 139Yarm School
140Chester-le-Street
Subsequent races

5310:09 Winner race 14
Winner race 10
10512:20 Winner race 59
Winner race 53
279:06Op J15 1x 284Chester-le-Street (Bowery)
285Bradford Grammar Sch (Adam)
Subsequent races

6610:42 283St Leonard’s School (Wilmore)
Winner race 27
10412:18 Winner race 68
Winner race 66
299:12Op J15 1x 281Talkin Tarn ARC (Norman)
282Chester-le-Street (Cleugh)
Subsequent races

6810:48 280Doncaster Schools (Panetta-Hirst)
Winner race 29
10412:18 Winner race 68
Winner race 66
359:26Op J18 1x 275Bradford Grammar Sch (Adam)
276Chester-le-Street (Adamson)
Subsequent races

7210:56 Winner race 34
Winner race 35
10912:28 Winner race 61
Winner race 72
389:32W J16 2x 243Cambois ARC
244Chester-le-Street (Dowson)
Subsequent races

7511:03 242Queen Elizabeth HS
Winner race 38
11112:33 Winner race 73
Winner race 75
6110:28Op J18 1x 270Chester-le-Street (Slater)
Winner race 20
Subsequent races

10912:28 Winner race 61
Winner race 72
7310:58W J16 2x 240St Leonard’s School
241Chester-le-Street (Palmer)
Subsequent races

11112:33 Winner race 73
Winner race 75
13714:00W J15 1x 306Tyne ARC (Temple)
307Chester-le-Street (Warren)
Subsequent races

19216:22 305Chester-le-Street (Telford)
Winner race 137
23117:58 Winner race 192
Winner race 194
13814:03W BI 1x 292Durham Univ BC (Pailing)
293Chester-le-Street (Batters)
Subsequent races

18616:06 291St John’s College (Cogan)
Winner race 138
23017:56 Winner race 171
Winner race 186
14114:12W J18 1x 298Bradford Grammar Sch (Taylor)
299Chester-le-Street (Forster)
Subsequent races

18315:58 297Yarm School (Wake)
Winner race 141
22817:52 Winner race 185
Winner race 183
14314:18Op J14 2x 227Durham School
228Chester-le-Street
Subsequent races

18215:56 Winner race 144
Winner race 143
23618:12 Winner race 200
Winner race 182
14514:22W J15 4x+ 154Doncaster Schools
155Chester-le-Street
Subsequent races

20216:48 153Tyne ARC
Winner race 145
24418:33 Winner race 202
Winner race 209
15014:33W J18 1x 295Cambois ARC (Cohen)
296Chester-le-Street (Larsen)
Subsequent races

18516:03 294Durham ARC (Murphy)
Winner race 150
22817:52 Winner race 185
Winner race 183
15114:36W J16 1x 303Tyne ARC (Wearmouth)
304Chester-le-Street (Hall)
Subsequent races

21117:09 302Cambois ARC (Furness)
Winner race 151
24618:39 Winner race 215
Winner race 211
15814:56W J15 1x 309Chester-le-Street (Wilkinson)
310Cambois ARC (Fairlie)
Subsequent races

19416:26 308Yarm School (Brown)
Winner race 158
23117:58 Winner race 192
Winner race 194
19216:22W J15 1x 305Chester-le-Street (Telford)
Winner race 137
Subsequent races

23117:58 Winner race 192
Winner race 194
21517:20W J16 1x 300Queen Elizabeth HS (Nixon)
301Chester-le-Street (Dowson)
Subsequent races

24618:39 Winner race 215
Winner race 211
22617:48Op J16 2x 220Tyne United
221Chester-le-Street
Subsequent races

25319:00 Winner race 223
Winner race 226
24518:36Op J18 4x- 178Chester-le-Street
Winner race 219