« Back to complete draw for Sunday

Navigate draw

Event:Club:Day:

Race Crews
48:09W NCA 4+ 81Yarm School (Arrol)
82St Chads College (Gray)
Subsequent races

319:39 80Hatfield Coll
Winner race 4
5811:15 Winner race 30
Winner race 31
8112:24 Winner race 58
Winner race 60
98:24W NCA 4+ 86Yarm School (Brown)
87St Hild & St Bede (Norton)
Subsequent races

359:51 Winner race 9
Winner race 8
6011:21 Winner race 34
Winner race 35
8112:24 Winner race 58
Winner race 60
118:39Op Ch 4x- 149Newcastle UBC
150Yarm School
Subsequent races

8612:48 148Doncaster Schools
Winner race 11
178:57Op J15 2x 194Yarm School
195Talkin Tarn ARC
Subsequent races

4610:33 193Tees RC
Winner race 17
7111:54 Winner race 29
Winner race 46
9613:18 Winner race 71
Winner race 59
199:03Op NCA 4x- 153Durham School (Turnill)
154Yarm School
Subsequent races

4710:36 Winner race 18
Winner race 19
219:09Op J15 4x+ 115Yarm School
116Durham School (Winters)
Subsequent races

4810:39 114Durham School (Panter)
Winner race 21
7812:15 Winner race 48
Winner race 49
4010:15W Ch 4x- 169Yarm School
170Doncaster Schools
Subsequent races

8512:45 168Durham Univ BC
Winner race 40
6111:24Op J13 4x+ 124Yarm School
Winner race 33
Subsequent races

8312:30 Winner race 61
Winner race 62
6911:48W J14 4x+ 141Yarm School (White)
Winner race 39
Subsequent races

9513:15 Winner race 70
Winner race 69
7011:51W J14 4x+ 139Tyne United
140Yarm School (Portsmouth)
Subsequent races

9513:15 Winner race 70
Winner race 69
7612:09W J14 2x 210St Leonard’s School
211Yarm School
Subsequent races

10113:33 Winner race 76
Winner race 77
8212:27Op J14 8x+ 38Yarm School
39Ch-le-St ARC/Durham School BC
9213:06W J15 4+ 102Yarm School
103St Leonard’s School
9813:24W J16 1x 253Yarm School (Brown)
254Chester-le-Street (Warren)
Subsequent races

11814:30 Winner race 98
Winner race 97
10914:04W J15 2x 205Chester-le-Street
206Yarm School (Sinha)
Subsequent races

14115:36 204Tyne United
Winner race 109
18017:27 Winner race 141
Winner race 149
11214:12Op J16 1x 238Queen Elizabeth HS (Jones)
239Yarm School (Stannard)
Subsequent races

14415:45 237Chester-le-Street (Bowery)
Winner race 112
18317:36 Winner race 144
Winner race 153
12114:39Op J16 1x 242Talkin Tarn ARC (Norman)
243Yarm School (Norton)
Subsequent races

15316:09 Winner race 120
Winner race 121
18317:36 Winner race 144
Winner race 153
13015:04Op J14 4x+ 122Yarm School (Nair)
123Queen Elizabeth HS
Subsequent races

17817:21 Winner race 133
Winner race 130
13115:06Op ChB 8+ 7Tyne ARC (Turnill)
8Yarm School
Subsequent races

18517:42 6Grey College
Winner race 131
13515:18W Ch 1x 244Yarm School (Wake)
Winner race 107
Subsequent races

17617:15 Winner race 135
Winner race 134
15516:15Op J14 2x 202St Leonard’s School
203Yarm School (Noble)
Subsequent races

19017:57 Winner race 160
Winner race 155
16016:30Op J14 2x 200Durham School
201Yarm School (Woodhead)
Subsequent races

19017:57 Winner race 160
Winner race 155
16116:33W J13 4x+ 146Yarm School
147Chester-le-Street (Palmer)
Subsequent races

19218:03 Winner race 162
Winner race 161
16716:51W ChB 8+ 28Yarm School
29Newcastle UBC (Turner)
Subsequent races

19818:21 Winner race 168
Winner race 167
18817:51W J14 8x+ 42Yarm School (Hughes)
43Queen Elizabeth HS
19118:00W J18 2- 189Yarm School
190Chester-le-Street/Queen Elizabeth HS
19318:06Op J15 4+ 72Queen Elizabeth HS
73Yarm School