« Back to complete draw for Saturday

Navigate draw

Event:Club:Day:

Race Crews
28:02Op Beg 8+ 21St Hild & St Bede
22Yarm School
Subsequent races

379:30 20Durham ARC (Scott)
Winner race 2
7411:02 Winner race 30
Winner race 37
11012:32 Winner race 64
Winner race 74
68:12W J15 2x 247Leeds RC
248Yarm School (Laverick)
Subsequent races

419:40 246Tyne ARC
Winner race 6
7811:12 Winner race 40
Winner race 41
11412:42 Winner race 68
Winner race 78
128:27W Beg 4+ 115Sheffield City
116Yarm School
Subsequent races

4910:00 Winner race 12
Winner race 13
8611:32 Winner race 50
Winner race 49
12113:00 Winner race 84
Winner race 86
188:42W J15 1x 303Yarm School (Bettinson)
304Chester-le-Street (Youlton)
Subsequent races

6210:32 Winner race 18
Winner race 22
12213:02 Winner race 62
Winner race 93
248:57W J15 2x 238Yarm School (Jewitt)
239Durham ARC
Subsequent races

6810:47 Winner race 24
Winner race 31
11412:42 Winner race 68
Winner race 78
339:20Op J14 8x+ 45Yarm School
46Tyne ARC
Subsequent races

7311:00 Winner race 33
Winner race 36
6110:30W J14 4x+ 176Yarm School (Mathews)
177Queen Elizabeth HS
Subsequent races

9712:00 175Chester-le-Street
Winner race 61
12813:17 Winner race 97
Winner race 92
9011:42Op Eli 4x- 128Yarm School
Winner race 52
Subsequent races

12613:12 Winner race 98
Winner race 90
9211:47W J14 4x+ 178Yarm School (Atkinson)
Winner race 56
Subsequent races

12813:17 Winner race 97
Winner race 92
10012:07Op Eli B 4+ 62Durham Univ BC (House)
63Yarm School
Subsequent races

12513:10 Winner race 89
Winner race 100
10312:15W Eli 8+ 27Yarm School
Winner race 67
Subsequent races

13013:22 Winner race 101
Winner race 103
13613:50Op Int 4+ 67Sheffield City
68Yarm School (King)
Subsequent races

16114:52 66Durham Univ BC
Winner race 136
19816:25 Winner race 155
Winner race 161
23718:02 Winner race 198
Winner race 201
16415:00Op Int 4+ 71Yarm School (Probets)
Winner race 134
Subsequent races

20116:32 Winner race 158
Winner race 164
23718:02 Winner race 198
Winner race 201
17215:20Op J18 1x 269Yarm School (Woodhead)
Winner race 137
Subsequent races

21016:55 Winner race 172
Winner race 170
24818:30 Winner race 210
Winner race 212
17515:27Op J18 1x 275Yarm School (Laverick)
Winner race 140
Subsequent races

21217:00 Winner race 175
Winner race 174
24818:30 Winner race 210
Winner race 212
18015:40W Beg 8+ 37Yarm School
38St Mary’s Coll
Subsequent races

21817:15 Winner race 180
Winner race 178
25418:45 Winner race 218
Winner race 229
18215:45Op J18 2x 201Yarm School
202St Leonard’s School
Subsequent races

21917:17 200Tees RC (Renn)
Winner race 182
25318:42 Winner race 224
Winner race 219
18315:47Op J14 4x+ 163Yarm School (Win Tin)
164Bradford Grammar Sch
Subsequent races

22117:22 Winner race 184
Winner race 183
25618:50 Winner race 231
Winner race 221
19516:17Op J14 4x+ 159Cambois ARC
160Yarm School (Tulloch)
Subsequent races

23117:47 Winner race 194
Winner race 195
25618:50 Winner race 231
Winner race 221
19716:22Op Beg 1x 263Yarm School (Green)
264St John’s College (Dalitz)
Subsequent races

23317:52 262Durham School (Norsworthy)
Winner race 197
25018:35 Winner race 233
Winner race 191
20416:40W Eli 4+ 94Yarm School
Winner race 166
Subsequent races

24018:10 Winner race 203
Winner race 204
23017:45W J14 8x+ 52Yarm School (Stewart)
53Yarm School (Cochrane)
Subsequent races

25918:57 Winner race 223
Winner race 230